O firmie

Firma bbSoft WebDesign istnieje nieprzerwanie od 2004 roku, zajmując się świadczeniem usług informatycznych. Niemal od początku działalności zajmujemy się promocją stron w sieci Internet m. in. przez ich pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.
Przez ten czas zmieniały się nie tylko zasady segregowania stron, ale także trendy w tworzeniu serwisów. Mieliśmy okazję wszystkie te zmiany śledzić, analizować i stosować się do nich, dla dobra pozycjonowanych stron. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy jako pierwsi na rynek wiele kompleksowych ofert oraz koncepcji.

Nasze wieloletnie doświadczenie i poważne podejście do każdego zlecenia pozwala nam zaoferować Państwu usługę na bardzo wysokim poziomie, w kilku wariantach dostosowanych do potrzeb i możliwości zarówno dużych firm, jak i mikro przedsiębiorstw. Jednocześnie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje w zakresie kosztów oraz zasad współpracy, oczywiście z uwzględnieniem racjonalności tych propozycji. Funkcjonujemy na rynku tak długo, dlatego że dbamy o jakość świadczonych usług, ich skuteczność i zadowolenie naszych Klientów, dlatego też nie możemy przyjąć propozycji, które nie dawałyby (lub znacznie ograniczały) szans na skuteczne świadczenie usługi.
Nie pracujemy w „szarej strefie” i nie konkurujemy z freelancerami.

Zapraszamy do współpracy.